Умови гарантійного обслуговування

Термін гарантії становить (якщо іншого не зазначено в описі товару) на:

- світлодіодні автолампи: від 1міс до 1року, залежно від моделі лампи;
- освітлювальні світлодіодні лампи: від 3міс до 3років, залежно від моделі лампи;
- світлодіодні стрічки: до 1року за умови їх застосування за призначенням;
- блоки живлення та драйвера струму: від 1міс до 3років, залежно від моделі;
- ліхтарі компанії Tank007: 1рік, на інші ліхтарі: від двох тижнів до 3міс; та зарядні пристрої до них: від двох тижнів до 3міс;
- ксенонове обладнання: 1рік (якщо в описі товару не вказано інший термін гарантії);

Гарантія на решту асортименту залежить від виду товару;

Підтвердженням права на гарантійний ремонт або заміну є неушкоджена гарантійна наклейка (позначка на товарі) або оригінал гарантійного талона. Обмін або повернення гарантійного товару здійснюється тільки після передачі його в офіс компанії покупцем або його довіреною особою, незалежно від методу доставки товару раніше (самовивозом, компанією-перевізником або кур'єром). Обмін або повернення товару через нашого кур'єра не здійснюється.

Гарантія обчислюється з дня відправлення чи відвантаження товару продавцем покупцю. Гарантійні зобов'язання не передаються третім особам.

Гарантія не поширюється:

- на акційний товар або товар, що купується зі знижкою, якщо зворотне не зазначено в описі товару;
- на товар, у назві якого є приставка -ECO або -ECONOM;
- на вироби, що отримали механічні пошкодження або вийшли з ладу через неправильну експлуатацію, недбале поводження з виробом або стихійне лихо;
- якщо в будь-який час протягом гарантійного терміну будь-які частини виробу будуть замінені частинами, не рекомендованими до застосування в даному виді техніки, або, якщо їх паспортні характеристики не відповідають встановленим технічним вимогам до виробу; - у разі виявлення слідів втручання, навмисного псування, несанкціонованого ремонту, сторонніх тіл, попадання вологи (якщо в його характеристиках не вказано потрібний критерій вологозахисту), у тому числі активних або масляних рідин, перегріву, надмірних електричних навантажень.

Продавець не несе відповідальності за пошкодження виробу під час транспортування, виконання вантажно-розвантажувальних робіт та встановлення виробу покупцем.

Термін заміни виробу або його ремонту не більше 14 днів. За необхідності додаткової перевірки та у випадках, що потребують значних витрат часу на ремонт, або тимчасової відсутності виробів або їх комплектуючих, термін ремонту може бути збільшений до двох місяців.

Дефектні частини, замінені, є власністю продавця або його сервісного центру. При заміні виробу термін його гарантії продовжується лише на час його ремонту або заміни.

При ремонті, обміні або поверненні товару вартість послуг транспортних компаній, кур'єрів та інших послуг не компенсується.


Знижка− 0 грн.
Партнерська знижка− 0 грн.
Разом0 грн.

Ваш кошик порожній.